Apie įmonę

SVARBU: UAB "Statybų energetika" yra vienintelė įmonė Lietuvos teritorijoje turinti išskirtines gamintojo teises ir licenzija parduoti, montuoti ir aptarnauti šilumos siurblius Octopus oras-vanduo, kaip savaiminio išgarinimo įrenginį. Gamintojas įspėja, kad šis tiesioginio išgarinimo principas ir garintuvas "varveklis" yra patentuotas, todėl visi kiti panašūs gaminiai laikomi kaip neteisėtos kopijos, už platinimą šių produktų pardavėjai gali būti patraukti administracinės teisės pažeidimo atsakomybėn. Gamintojas įspėja vartotoją apie galimų nelegalių kopijų platinimą Lietuvoje, naudojant kitą prekinį ženklą ir neprisiima atsakomybės apie šių produktų veikimą.

Octopus veikla Lietuvoje prasidėjo nuo 2005 m, kai rinkoje buvo vos keli geoterminų šilumos siurblių gamintojai. Praėjus 5 -iems metams rinkoje atsirado per 20 geoterminių siurblių gamintojų, pasaulis pasuko prie alternatyvių šildymo sistemų. Dabar beveik kiekvienas stambus kieto kuro ar dujinių katilų gamintojas jau siūlo geoterminį šilumos siurblį. Šioje gausoje Octopus šilumos siurblys išliko išskirtiniu savo technologija, efektyvumu, paprastu įrengimu ir nepralenkiamu dizainu.

Įmonė užsiima: Šilumos siurbliai "Octopus" (geoterminis šildymas); Rekuperacinės –  vėdinimo ir kondicionavimo sistemos, sprendimais; Santechnikos darbai; Optiheat šildomų grindų įrengimas.

Tel: pasiteiravimui: 8-68393533, e:mail info@octopus.lt

Partneriai: Baltarusija OOO "Polimervodstroj" Minskas www.ecobelplast.by

Papildoma veikla: fasadų šiltinimas ir apdaila struktūriniu tinku sertifikuota ES Bolix sistema, placiau www.bolix.pl

Plačiau apie paslaugas:   Tel: 8-68393533

SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,