Istorija

Kurtas Karlsonas, dar vadinamas "šilumos siurblių tėvu"

Plačiau apie "Octopus energi" AB Švedija skaitykite svetainėje:  www.octopusenergi.se

Mūsų kompanija nuo 2005 m. vienintelė Lietuvoje atstovauja švedų kompaniją Octopus Energi AB. Ši kompanija turi gilias tradicijas Europos ir pasaulio šilumos siurblių gamybos rinkoje. Praėjo 45 metai nuo tada, kai buvo pagamintas pirmasis šilumos siurblys.

Nuo pat kompanijos įkūrimo ponas Kurtas Karlsonas su savo tėvu dirba joje iki šiol. Turėdami šią didžiulę patirtį jie pakeitė ir supaprastino pagrindinę šilumos siurblių konstrukciją, kuri leido pasiekti maksimalų ekonominį efektą.

Mūsų kompanija užtikrina Jums, kad personalas suteiks aukščiausios kokybės aptarnavimą, pagal Švedijoje įgytą patirtį.

Mes taip pat ieškome partnerių Lietuvoje ilgalaikiam bendradarbiavimui Octopus produktų pardavimų srityje.

TRUMPA OCTOPUS ENERGI AB KOMPANIJOS ISTORIJA

1980: Kompanija modifikavo klasikinį šilumos siurblį (vanduo-vanduo) į naujos konstrukcijos su preliminariu garintuvu pastatomu lauke, spiraliniu (plokščio sriegio) kameros gaubtu ir pakuoto riebokšlio apjungimu jame, kuris buvo užpatentuotas 17 pasaulio šalių. Su tokios konstrukcijos garintuvu buvo įmanoma išgauti iki 10 vatų energijos sunaudojant 1 litrą vandens.

1982: Octopus Energi AB modifikavo spiralinį šilumos keitiklį su spiralės linijos ilgiu 600 mm kartu su dviem kitom garintuvų spiralėmis, tai buvo klasikinio siurblio imančio enegiją iš atmosferos (oro) ir gruntinio vandens prototipas.

1987: Preliminarus garintuvas buvo pakeistas į garinimo prietaisą su ventiliatoriumi ir preliminariu automaniniu atšildymu.

1991: „Varveklis“ pakeitė ventiliuojamą garintuvą iš varinių vamzdelių, kurių ilgis 22 m ir skersmuo 22 mm. Rezultatas: paviršius buvo 32 kartus didesnis (t.y. žymiai efektyvesnis). Tai buvo pirmoji šiandieninio Octopus šilumos siurblio konstrukcija. Vienintelė judanti dalis – kompresorius.

1996: Lundgrene dirbtuvėse buvo pagamintas pirmasis šilumos siurblys, kuris absorbuoja šilumą iš ledo.

1997: OM400i – pirmasis kompaktiškas šilumos siurblys ant plieno konstrukcijos pagrindo lengvai sujungiant į vidinį (namo viduje) šilumos keitiklį. Pirmasis labai paprastas, ekonomiškas ir labai geras siurblys.

1998: Kompanija Midway (įmonė gerai žinoma akcijų biržoje) perėmė Lundgreno dirbtuves, kuriose buvo gaminami OM400i.

2000: Klasikinio Octopus „varveklio“ gamyba prasidėjo naujoje Kurto Karlsono kompanijoje (Soesdala).

2004: Dėl spartaus kompanijos augimo ir įvairių šilumos siurblių (pagal galios sunaudojimą ir energijos gamybą) poreikio, „varvekliai“ įgijo skirtingus tipus: 46X (bazinis), 61X, 81X, ir kiti.

Specifinė yra 61X modelio konstrukcija (kombinacija su požeminiais apie 30-60 m ilgio vario vamzdeliais). Tai yra geoterminio šilumos siurblio ir oro šilumos siurblio derinys.

2005: Švedų kompanija suteikė autorystės teises būti išskirtiniu Octopus Energi AB atstovus Lietuvoje, Kaliningrado srityje, bei Ukrainoje

SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,