Termovizija

 

 

 

 

Pamatyk tai ko negali pamatyti plika akimi!

Kadangi artėja šildymo sezonas, o energijos išteklių kainos ir toliau nesiliaujamai auga, todėl itin aktualu, kad šilumos energijos nešvaistytume veltui ir užtikrintume kuo efektyvesnį šilumos perdavimą vartotojui.

Siekiant optimizuoti šildymo sistemą Jums pagelbės infraraudonųjų spindulių kamera (termovizorius). Kadangi termovizorius bekontakčiu būdu fiksuoja energijos intensyvumą paviršiuje, todėl tai idealus įrankis diagnozuojant šildymo sistemos ir pastatų izoliacijos defektus.

Šilumos ūkio montavimo ir remonto darbus atliekančioms įmonėms termovizorius padės įvertinti šildymo sistemos efektyvumą t.y. greitai ir patogiai bekontakčiu būdu patikrinti šildymo katilų ir vamzdynų montavimo darbų kokybę bei vizualizuoti apsinešusias vamzdynų ir radiatorių sieneles, kurios mažina šildymo sistemos efektyvumą. Naudodami šį bekontaktį matavimo prietaisą per kelias minutes diagnozuosite trukusį pogrindinį šildymą.

Termovizorius taip pat yra nepakeičiamas įrankis įvertinant pastatų šiluminės izoliacijos defektus, bei identifikuojant drėgnas vietas pastatų struktūroje, kuriose laikui bėgant atsiras pelėsis. Taip pat naudodami infraraudonųjų spindulių kamerą patikrinsite langų įstatymo ar pačių langų kokybę.

Dar vienas termovizoriaus privalumas yra tas, kad atlikę darbus padarytas termovizines nuotraukas galėsite pateikti užsakovui, kaip savo atliktų darbų kokybės garantą taip išvengdami ne retai kylančių ginčų dėl atliktų darbų kokybės.

Pritaikymo sritys:
Energetikoje;
Pastatų tikrinimui;
Šilumos ūkyje;
Mechanikoje;
Elektronikoje;
Medicijoje ir veterinarijoje;
Aviacijoje;
Katilinių diagnostikai.

 

Termovizija fasadas

Termovizinė pastato fasado nuotrauka

  Termovizija grindinis
Grindinis šildymas

Termovizija langas
Langų nesandarumai

Termovizoriai

Termovizoriai

Konsultuoja:
Statybos konsultantas, Vigalijus Fetisovas
Mob.tel. 8-683 93533
El.paštas info@octopus.lt

SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,