Octopus šilumos siurblys

“OCTOPUS”-efektyvus ir ekologiškai švarus šilumos siurblys.

OCTOPUS siurblysPlačiai paplitusi nuomonė, kad šiluminiai siurbliai priklauso nuo žemės šilumos. Bet šiluminę energiją galima paimti ir iš oro, netgi iš šalto oro.

Šilumos siurblys – įrenginys, kuris pakeičia žemos temperatūros energiją į aukštos temperatūros ir pasiunčia iš vienos vietos į kitą (šaldytuvas taip pat yra šiluminis siurblys). šilumos siurblys “OCTOPUS” skirtas ekonomiškam patalpų šildymui ir karšto vandens ruošimui buitiniams poreikiams individualiuose gyvenamuose namuose, visuomeniniuose pastatuose (mokyklose, sporto salėse, bažnyčiose), ir taip pat sandėliavimo ir kitose gamybinėse patalpose. Palyginus su tradicinėmis šildymo sistemomis, naudojant šilumos siurblį “OCTOPUS”, sąnaudos šildymui sumažinamos iki 60%; metinės energijos sąnaudos mažesnės iki 80-85%.

Yra keturi pagrindiniai fizikos dėsniai kuriais remiantis galima šilumą paimti iš oro :

1. Kad bet koks skystis pasiektų virimo temperatūra, reikalinga energija,

2. Kai garai kondensuojasi yra atiduodamas toks pat energijos kiekis, kuris sunaudotas išgarinti,

3. Dujų kritinė temperatūra proporcingai kinta, priklausomai nuo slėgio,

4. Slegiant kritinė temperatūra didėja.

Tikslinga siurblį parinkti tokio galingumo, kuris leistų jam dirbti su pakankamu apkrovimu ir efektyvumu, kuo ilgesnį laiką. “OCTOPUS” šilumos siurblys veikia, kai lauko oro temperatūra nėra žemiau -40o . Esant žemesnei temperatūrai nei -20 C, šilumos siurblio efektyvumas mažėja. Reikiamam efektyvumui palaikyti, rekomenduotina naudoti papildomus šilumos šaltinius, pavyzdžiui, elektrinius radiatorius, židinius, krosneles ar kieto kuro katilus. Tačiau energijos sąnaudos ženkliai mažesnės, nei naudojant vien elektrinius šildymo prietaisus, kadangi visa šildymo sistema elektros energiją naudoja tik šildymo efektyvumui palaikyti, tuo atveju, kai temperatūra yra žemiau – 25 C.

SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,